دانلود Firefox Preview

دانلود Firefox Preview 2.2.0

2.2.0 for Android
Updated 2019.10.29
Requires Android  
Developer Mozilla
Category بهره وری
Get it on Google Play
Mobile Phone Testing Security

Description of دانلود Firefox Preview

توضیحات: Mozilla

پیش نمایش Firefox نشانه ای از نسخه اولیه مرورگر آزمایشی Firefox برای اندروید را نشان می دهد. ساخته شده در GeckoView ، Firefox Preview یک خلبان برای پذیرندگان اولیه ، برنامه نویسان و هر کسی است که می خواهد به شما کمک کند تا یک Firefox بهتر و مناسب تر برای Android را ایجاد کند.

پیش نمایش Firefox اولین قدم برای ساخت یک مرورگر بهتر موبایل است: سریعتر ، ایمن تر و مستقل تر از هر مرورگر موبایل Firefox قبل از آن. این سرعت ، حریم خصوصی ، کنترل و ویژگی های کاربری آسان شما انتظار دارید از Firefox ترکیب شود. مانند سایر محصولات Firefox ، هرگز داده های شما را برای سود نمی فروشد.

اگر در مورد ویژگی های جدید کنجکاو هستید و دوست دارید با فناوری کارگزار باشید ، بازخورد شما بسیار ارزشمند خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برنامه موبایل Firefox Preview را نصب کرده و از آن استفاده کنید.

با GeckoView سریعتر پرواز کنید
پیش نمایش جدید Firefox حداکثر 2 برابر سریع تر از نسخه های قبلی Firefox برای اندروید است. این برنامه توسط GeckoView ساخته شده است ، و به ما این آزادی را می دهد تا مرورگری را سریعتر از همیشه با حریم شخصی نهایی Firefox بسازیم.

و از آنجا که GeckoView به ما امکان می دهد به روزرسانی های سریع را انجام دهیم ، شما حتی زودتر از آن ویژگی های جدیدی بدست می آورید. پیش نمایش Firefox با طراحی سریع و دارای صفحه نمایش شروع حداقلی ، و نوار URL پایین برای از بین بردن هر گونه حواس پرتی می تواند شما را کند کند.

موتور مرورگر GeckoView از همان فناوری استفاده می کند که از مرورگر رومیزی Firefox فوق العاده خصوصی استفاده می کند. این بدان معنی است که پیش نمایش در داخل ساخته شده است ، بنابراین داده های شما هرگز برای سود در تلفن همراه شما فروخته نمی شوند.

از حریم شخصی خود محافظت کنید
در Firefox ، حفظ حریم خصوصی و کنترل کاربر اولویت اصلی ما است. حریم خصوصی آنلاین فقط یک سیاست نیست: این درست است. پیش نمایش Firefox به شما امکان می دهد آخرین ویژگی های حفظ حریم خصوصی تلفن همراه را کشف کنید. یکی از این موارد Tracking Protection است که به صورت پیش فرض و کاملاً قابل تنظیم در پیش نمایش Firefox است.

کارهای بیشتری انجام دهید
با مجموعه ها ، ویژگی جدید Firefox که به شما کمک می کند به کارهای روزمره برگردید ، وظایف را در دستگاه ها به اشتراک بگذارید ، لیست کارهای خود را به دست بیاورید ، سازماندهی شوید. و هنگامی که به Firefox می پیوندید ، می توانید نشانک های خود ، ورود به سیستم ذخیره شده ، سابقه مرور و موارد دیگر را در همه دستگاه های خود همگام سازی کنید.

به ساخت Firefox بهتر کمک کنید
پس از راه اندازی و اجرا ، برنامه را برای درایو تست بگیرید. در مورد تجربه تلفن همراه خود به ما بگویید - چه چیزی کار کرده است و چه نکرده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا نظرات شما را جمع آوری کرده و از آن بیاموزیم. لطفاً با نظرات خود [email protected] را با ایمیل خود ارسال کرده یا در Github .

پیش نمایش Firefox را نصب کنید و بر تجربه تلفن همراه خود و آینده مرور موبایل تأثیر بگذارید.

Screen of دانلود Firefox Preview

Latest Updates

Dumb Ways to Dash!

Dumb Ways to Dash!

1.4 for Android
Vinny s Origin

Vinny s Origin

1.0.0 for Android
WiFiAnalyzer (open-source)

WiFiAnalyzer (open-source)

1.9.3 for Android
Battlelands Royale

Battlelands Royale

2.3.6 for Android
See More