دانلود DuckDuckGo Privacy Browser

دانلود DuckDuckGo Privacy Browser 5.35.0

5.35.0 for Android
Updated 2019.10.29
Requires Android  
Developer DuckDuckGo
Get it on Google Play
Mobile Phone Testing Security

Description of دانلود DuckDuckGo Privacy Browser

توضیحات: DuckDuckGo

حریم خصوصی ، ساده شده است.

در DuckDuckGo ، ما معتقدیم که اینترنت نباید احساس خزنده کند ، و به دست آوردن حریم خصوصی شما شایسته آنلاین باید به سادگی بستن پرده ها باشد.

برنامه ما موارد ضروری را برای حفظ حریم شخصی شما لازم می کند تا هنگام جستجو و مرور وب ، اطلاعات شخصی خود را کنترل کنید بدون توجه به اینکه اینترنت شما را در اختیار شما قرار دهد:
 • Escape Advertising Tracker Networks - محافظت از حریم خصوصی ما ، همه ردیاب های شخص ثالث پنهان را که می توانیم پیدا کنیم ، مسدود می کند ، و شبکه های تبلیغاتی عمده ای را که به مرور زمان شما را ردیابی می کند ، در معرض نمایش قرار می دهد تا بتوانید افرادی را که سعی در ردیابی شما دارند ، ردیابی کنید.
 • محافظت در برابر رمزگذاری را افزایش دهید - ما سایتها را مجبور می کنیم در صورت موجود از یک اتصال رمزگذاری شده استفاده کنند و از داده های شما در برابر چشمان کنج مانند ISP ها محافظت کنند.
 • جستجوی خصوصی - شما شخصی ترین اطلاعات شخصی خود را مانند سؤالات مالی ، پزشکی و سیاسی با موتور جستجو به اشتراک می گذارید. آنچه جستجو می کنید شغل شخصی شماست ، به همین دلیل جستجوی DuckDuckGo شما را ردیابی نمی کند. همیشه.
 • سیاستهای حفظ حریم خصوصی را رمزگشایی کنید - ما با شرایط خدمات همکاری نکردیم تا نمرات و برچسبهای آنها را در مورد شرایط خدمات و خط مشی های حفظ حریم خصوصی وب سایت درج کنید.

وقتی جستجو و مرور می کنید ، مرورگر حریم خصوصی DuckDuckGo هنگام بازدید از وب سایت (A-F) به شما نمره درجه درجه حریم خصوصی را نشان می دهد. این رتبه بندی به شما امکان می دهد تا ببینید که چقدر در یک نگاه از شما محافظت می کنید ، به جزئیات حفر کنید تا ببینید چه کسی گرفتار تلاش برای ردیابی شما شدیم ، و یاد بگیرید که چگونه اقدامات حریم خصوصی سایت اساسی را افزایش داده ایم. درجه حریم خصوصی براساس شیوع شبکه های ردیاب پنهان ، در دسترس بودن رمزنگاری و شیوه های حفظ حریم خصوصی وب سایت به صورت خودکار به ثمر می رسد.

برنامه ما قابلیت مرور استاندارد شامل زبانه ها ، نشانک ها و تکمیل خودکار را فراهم می کند. علاوه بر محافظت از حریم خصوصی قوی ، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ما همچنین در یک دکمه آتش قرار داده ایم که به شما امکان می دهد تمام زبانه ها و داده های خود را با یک شیر آب پاک کنید.

بسیاری از مردم بر این باورند که شما به راحتی نمی توانید از حریم شخصی در اینترنت انتظار داشته باشید. ما در حال تغییر برای تغییر آن هستیم و رسالت خود را برای ایجاد یک استاندارد جدید از اعتماد آنلاین ساخته ایم. DuckDuckGo را نصب کنید و حریم شخصی خود را پس بگیرید!

درباره ما: https://duckduckgo.com/about/
نکات مربوط به حریم خصوصی دستگاه: https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/
آموزش حریم خصوصی بیشتر: https://spreadprivacy.com/tag/privacy-newsletter/
خط مشی رازداری ما: https://duckduckgo.com/privacy/

این برنامه در https://github.com/duckduckgo/Android منبع باز است

Screen of دانلود DuckDuckGo Privacy Browser

Latest Updates

Shop Titans: Design & Trade

Shop Titans: Design & Trade

3.1.1 for Android
VideoShow

VideoShow

8.4.8rc for Android
ZPlayer

ZPlayer

7.1.2-release-build-20170531 for Android
AutoRap by Smule

AutoRap by Smule

2.1.0 for Android
See More